Universitatea "Alexandru Ioan Cuza" din Iași
Facultatea de Geografie și Geologie

Planificarea sesiunii de reexaminări

Anii I, II, III (IG) - LICENȚĂ și Anul I MASTER, 1-7 iulie 2024
Anul universitar 2023-2024, sem. 2
Grafic ocupare săli
Cadru didacticAsistentSpecializareDisciplinaAn disc.Sem. disc.Forma ZiuaIntervalSalaDetalii examinare
Şef lucr. dr. Stan Cristina-OanaŞef lucr. dr. Sîrbu Doina-SmarandaGeochimieBiogeochimieAnul IISem. Iscris2024-07-0108:00-10:00574
Asist. dr. Buliga IulianaAsist. dr. Viusenco Anca-LuisaGeochimieGeostatisticăAnul ISem. IIscris2024-07-0316:00-18:00B6
Prof. dr. Mardare DianaCS II dr. Bulai GeorgianaGeografia mediuluiFizica mediuluiAnul ISem. IIscris2024-07-0112:00-14:00Lab.Fiz.Mol.Se prezinta la examen doar studentii care au parcurs toate laboratoarele
Conf. dr. Stoleriu Cristian-ConstantinAsist. dr. Jitariu VasileGeografia mediuluiInformatică aplicată în geoştiinţeAnul ISem. IIscris2024-07-0412:00-14:00654Examinarea pentru marirea de notă va fi în format oral.
Prof. dr. Butnaru Gina-IonelaConf. dr. Ştefănică MirelaGeografia turismuluiEconomia turismuluiAnul IISem. IIscris2024-07-0108:00-10:00B8
Prof. dr. Butnaru Gina-IonelaConf. dr. Ştefănică MirelaGeografia turismuluiManagementul activităţilor turisticeAnul IISem. IIscris2024-07-0308:00-10:00B8
Prof. dr. Butnaru Gina-IonelaConf. dr. Ştefănică MirelaGeografia turismului - în limba francezăEconomia turismuluiAnul IISem. IIscris2024-07-0108:00-10:00B8
Prof. dr. Butnaru Gina-IonelaConf. dr. Ştefănică MirelaGeografia turismului - în limba francezăManagementul activităţilor turisticeAnul IISem. IIscris2024-07-0308:00-10:00B8
Conf. dr. Stoleriu Cristian-ConstantinCS III dr. Mihu-Pintilie AlinGeografia turismului - în limba francezăHidrologie şi OceanografieAnul ISem. IIscris2024-07-0410:00-12:00654Examinarea pentru marirea de notă va fi în format oral. La forme orale sera utilisée pour augmenter la note finale de la matière d'enseignement Hydrologie et Océanographie.
Conf. dr. Stoleriu Cristian-ConstantinAsist. dr. Chelariu Oana-ElenaGeografieInformatică aplicată în geoştiinţeAnul ISem. IIscris2024-07-0412:00-14:00654Examinarea pentru marirea de notă va fi în format oral.
Şef lucr. dr. Stan Cristina-OanaŞef lucr. dr. Sîrbu Doina-SmarandaGeologie de sondăPetrologia rocilor rezervor siliciclasticeAnul ISem. Iscris2024-07-0108:00-10:00574
Conf. dr. Stoleriu Cristian-ConstantinCS III dr. Mihu-Pintilie AlinGeomaticăAplicaţii GIS şi teledetecţie în analiza biodiversităţii şi a utilizării terenurilorAnul ISem. IIscris2024-07-0410:00-12:00654Examinarea pentru marirea de notă va fi în format oral.
Conf. dr. Stoleriu Cristian-ConstantinAsist. dr. Jitariu VasileHidrologie și meteorologieInformatică aplicată în geoştiinţeAnul ISem. IIscris2024-07-0412:00-14:00654Examinarea pentru marirea de notă va fi în format oral.
Conf. dr. Cimpoeşu DorinConf. dr. Dumitru IoanInginerie GeologicăFizică 1Anul ISem. IIscris2024-07-0110:00-12:00569
Conf. dr. Cimpoeşu DorinConf. dr. Dumitru IoanInginerie GeologicăFizică 2Anul IISem. Iscris2024-07-0110:00-12:00569
Prof. dr. Stumbea Dan-VasileConf. dr. Gavriloaiei TraianInginerie GeologicăGeologie economicăAnul IIISem. IIscris2024-07-0112:00-14:00569
Prof. dr. Stumbea Dan-VasileConf. dr. Gavriloaiei TraianInginerie GeologicăMetalogenieAnul IIISem. IIscris2024-07-0112:00-14:00569
Prof. dr. Stumbea Dan-VasileConf. dr. Gavriloaiei TraianInginerie GeologicăZăcăminte de minereuriAnul IIISem. Iscris2024-07-0112:00-14:00569
Prof. dr. Baciu Dorin-SorinŞef lucr. dr. Dumitriu Tony-CristianInginerie GeologicăGeologie structurală şi Cartografie geologică 2Anul IIISem. Iscris2024-07-0116:00-18:00568
Asist. dr. Buliga IulianaAsist. dr. Viusenco Anca-LuisaInginerie GeologicăStatistică aplicată în GeologieAnul ISem. IIscris2024-07-0316:00-18:00B6
Prof. dr. Miclăuş Crina-GenovevaAsist. dr. Loghin SergiuInginerie GeologicăSedimentologieAnul IIISem. IIscris2024-07-0608:00-10:00568
Prof. dr. Miclăuş Crina-GenovevaAsist. dr. Loghin SergiuInginerie GeologicăStratigrafieAnul IISem. Iscris2024-07-0608:00-10:00568
Conf. dr. Stoleriu Cristian-ConstantinAsist. dr. Jitariu VasilePlanificare teritorialăInformatică aplicată în geoştiinţeAnul ISem. IIscris2024-07-0412:00-14:00654Examinarea pentru marirea de notă va fi în format oral.
Lect. dr. Neculau Bogdan-ConstantinLect. dr. Neculau Bogdan-ConstantinPlanificare teritorialăPedagogie IAnul ISem. IIscris2024-07-0610:00-12:00Focșani-P28
Şef lucr. dr. Stan Cristina-OanaŞef lucr. dr. Sîrbu Doina-SmarandaToate specializărilePetrologie sedimentarăAnul IISem. IIscris2024-07-0108:00-10:00574
Lect. dr. Roman Aurelian-NicolaeAsist. dr. Enea AndreiToate specializărileToate disciplineleToți aniiI și IIscris2024-07-0110:00-12:00629Reexaminare toti anii licenta + master Mariri de nota master
Şef lucr. dr. Hanu Dan-BogdanProf. dr. Stumbea Dan-VasileToate specializărileToate disciplineleToți aniiSem. IIscris2024-07-0112:00-14:00567
Conf. dr. Ghiaţău RoxanaAsist. Curea RoxanaToate specializărileToate disciplineleToți aniiI și IIscris2024-07-0112:00-14:00660
CS I dr. Patriche Cristian-ValeriuLect. dr. Roşu LucianToate specializărileStatisticăAnul IISem. IIscris2024-07-0212:00-14:00654
Conf. dr. Minea IonuţAsist. dr. Chelariu Oana-ElenaToate specializărileToate disciplineleToți aniiI și IIscris2024-07-0410:00-12:00660
Lect. dr. Stoleriu Oana-MihaelaCS dr. Cehan AlexandraToate specializările - licențăGeografia turismuluiAnul ISem. IIscris2024-07-0416:00-18:00B8
Şef lucr. dr. Sîrbu Doina-SmarandaŞef lucr. dr. Stan Cristina-OanaToate specializările - masterToate disciplineleToți aniiI și IIscris2024-07-0108:00-10:00570