Eveniment online gratuit „E totul haos. Ce fac cu viitorul meu?”

Joi, 25 noiembrie 2021, ora 19, va avea loc evenimentul online gratuit E totul haos. Ce fac cu viitorul meu? Unde înveți practic cum să faci ordine în haosul vieții de student. Webinarul va fi plin de energie pozitivă și multă practică, astfel încât pasiunea ta să iasă în evidență.

Ce vei descoperi în cadrul webinarului:

- cum să îți descoperi punctele forte

- cum să faci ordine în haos

- ce direcții de viitor există pentru tine

Despre webinar

Cum te pregătești pentru primul job?

Când? Joi, 25 noiembrie

De la ce oră? 19:00

Unde? Pe platforma ZOOM, vei primi link-ul după înscriere

Formular de înscriere: https://www.madalinahodorog.ro/event-details/e-totul-haos-ce-fac-cu-viitorul-meu-1

Ca să fii la curent cu noutățile, urmărește-ne pe pagina de Facebook a evenimentului.

Despre trainer

Mădălina Hodorog ajută oamenii să își descopere pasiunea prin energie, motivație și inspirație prin educație non-formală. De 9 ani construiește programe de educație pentru studenți, profesori, antreprenori sau angajați dornici să aibă acea sclipire în ochi în timp ce se pregătesc pentru viitor. Mădălina a construit cel mai complex program de pregătire a studenților alături de profesori și angajatori, FUTURE – Construiește cu pasiune.

Diana Daniel

Journalism Student