Workshopul online SCRIEREA UNEI PROPUNERI DE FINANTARE

Stimate doamne, stimati domni,

Va invitam sa participati la workshopul online SCRIEREA UNEI PROPUNERI DE FINANTARE, ce se va derula joi, 19 noiembrie 2020, in intervalul 10.00 - 13.00, pe platforma Gotomeeting.

Workshopul va fi sustinut de Carmen Mihai, manager cluster IMAGO-MOL si va urmari parcurgerea principalelor sectiuni ale unei cereri de finantare si va include activitati aplicate pe fisa de proiect ce este solicitata pentru constituirea portofoliului de proiecte aferent RIS3 Nord-Est.

Colegii care lucreaza deja pe aceste fise sunt invitati sa participe activ pentru a primi un feedback specific.

Regasiti atasat agenda evenimentului.

Pentru inregistrare si pentru a putea primi linkul de conectare, va rugam sa ne transmiteti un email la adresa cluster.imago.mol@gmail.com pana la data de 18 noiembrie 2020 mentionand: numele complet, institutia si acordul expres pentru utilizarea datelor personale.

Va asteptam!

Cu cele mai bune ganduri,

Carmen Mihai

Manager cluster