Rezultatele pentru Bursa de Excelenţă Every Can Counts

Asociaţia Alucro anunţă rezultatele pentru competiţia dedicată studenţilor pasionaţi de protecţia mediului, Bursa de Excelenţă Every Can Counts.

După o evaluare atentă a înscrierilor, organizatorii au decis să ofere cele trei burse a câte 500 euro lui Silviu Gabriel Popa, student la Facultatea de Mecanică Sisteme și Echipamente Termice din IaşiRareş Andrei Trâncă, student la Facultatea de Biologie şi Geologie, Universitatea Babeş Bolyai şi Nóra Thieme, studentă la Universitatea Sapientia, Cluj, Secţia Ştiinţa Mediului.

Eseurile celor trei câştigători pot fi lecturate pe pagina www.everycancounts.ro, iar materialele video despre activitatea de voluntariat sunt disponibile pe www.facebook/everycancounts.ro

bun venit banner web 300x250

banner admitere