Grupul MOL a anunțat lansarea noilor ediții ale Freshhh și Growww

MOL freshhh

Grupul MOL a anunțat lansarea noilor ediții ale Freshhh și Growww, programele sale de recrutare și dezvoltare, distinse cu premii internaționale, în conformitate cu strategia de a atrage cei mai talentați tineri din regiune pentru sediul central și companiile membre. Growww este un program cu durata de un an, adresat tinerilor absolvenți, cărora le oferă oportunitatea de a-și începe cariera într-o companie de talie internațională și de a fi inițiați într-una dintre cele mai complexe industrii. Tinerii interesați își pot depune candidaturile pentru poziții în cadrul Growww http://molgroup.info/en/growww prin intermediul LinkedIn până la jumătatea lunii Aprilie. Echipe formate din câte trei studenți se vor putea înscrie în competiția online Freshhh, desfășurată sub forma unui joc cu elemente specifice acestei industrii. Înscrierile au loc la adresa www.freshhh.net  până la 29 martie.

Regăsiți mai multe detalii în comunicatul anexat,
Toate cele bune,
Sergiu Ion