BUZZ!Camp - eveniment dedicat dezvoltării personale, recrutării specializate și orientării în carieră pentru studenți și absolvenți

S-a dat startul înscrierilor la BUZZ!Camp, cel mai longeviv eveniment din România dedicat dezvoltării personale, recrutării specializate și orientării în carieră pentru studenți și absolvenți.

De-a lungul celor 14 ediții, evenimentul a pus față în față, 100 de companii cu peste 18,000 de participanți. În urma evenimentului din primăvară, 135 de tineri cu potențial și-au început cariera în cadrul companiilor partenere BuzzCamp. În tot acest timp, ne-am bucurat nu doar de sprijinul companiilor, dar și de sprijinul celor mai importante centre universitare din țară și a peste 50 de organizații studențești.

Participarea la sesiunile BuzzCamp rămâne gratuită, însă locurile sunt limitate. Persoanele interesate se pot înscrie pe site-ul http://buzzcamp.ro/event/iasi/ la workshop-urile evenimentului.

AFIS IASI buzzcamp

Miruna Neagu