Chestionar privind stilul de viață activ - Proiectul ActiWise

Bună ziua!

Numele meu este Toma Dragoș-Loredan și sunt student în anul 6 la Facultatea de Medicină Generală din cadrul UMF "Gr. T. Popa" Iași.

Vă solicit sprijinul şi disponibilitatea de a furniza informaţii cu caracter personal referitoare la preferințele dumneavoastră în adoptarea unui stil de viață activ.

Pentru a realiza acest lucru vă rog să acordați 5 minute din timpul dumneavoastră pentru completarea chestionarului de mai jos, încadrat în proiectul ActiWise.

Vă garantez confidenţialitatea datelor! Acestea vor fi folosite pentru realizarea lucrării mele de licență, lucrare coordonată de domnul conferențiar Ovidiu Petriș.

Vă mulțumesc mult și vă doresc toate cele bune!

Cu respect, Toma Dragoș-Loredan.

Proiectul ActiWise - propus pentru desfășurare în cadrul acțiunilor AUF (Agence Universitaire de la Fancophonie) de întărire a capacităților instituționale academice, implică Universitatea de Medicină și Farmacie „Grigore T. Popa”, Universitatea de Științe Agricole și Medicină Veterinară „Ion Ionescu de la Brad”, Universitatea “Alexandru Ioan Cuza” și Universitatea Tehnică Iași.

Mai multe detalii:

bun venit banner web 300